LETNJI PROGRAM: Dvodnevni „Ostrovački bećarac“ 20. i 21. avgusta
U OSTROVU kod Kostolca 20. i 21. avgusta održaće se tradicionalna manifestacija „Ostrovački bećarac“, trinaesta po redu.
Foto: OU Kostolac
Prvog dana na programu je pesničko veče, koje će početi u 20 sati. Narednog dana održaće se takmičenje u kuvanju riblje čorbe, utakmica u malom fudbalu, takmičenje u košaranju i prodajna izložba kolača. Uveče, od 21 sat, počeće centralni program manifestacije – takmičenje u pevanju bećaraca.
Preporučujemo
EKSPLOZIJA DUŠE: U četvrtak otvaranje izložbe slika u Gradskoj galeriji u Požarevcu
18. 08. 2021. u 10:57
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)