STIGLA SREDSTVA IZ BUDŽETA: Podrška radu personalnih asistenata
Iz leskovačkog budžeta Centru za samostalni život osoba sa invaliditetom uplaćeno je nešto više od pola miliona dinara namenjenih uslugama koje pružaju personalni asistenti, a koristi ih osam osoba sa invaliditetom.
Foto: I.M.
Za te namene Leskovac će ove godine izdvojiti ukupan iznos od oko šest miliona dinara. Cilj je da se personalna asistencija sprovede na što bolji način i da se tako poboljša kvalitet života osobama koje koriste ove usluge.
Preporučujemo
EPIDEMIJA U JABLANIČKOM OKRUGU: Od početka sedmice svaki dan po jedan novooboleli
21. 07. 2021. u 13:09
NEVREME NA JUGU SRBIJE ODUVALO I PROTIVGRADNE RAKETE: Većina stanica ostala bez zaliha
20. 07. 2021. u 15:45
VAŽNO OBAVEŠTENjE ZA PČELARE: Najavljena akcija zamagljivanja protiv komaraca u Leskovcu
16. 07. 2021. u 16:31
PODRŽANO 46 PROJEKATA: Leskovac izdvojio 12 miliona dinara za kulturu
15. 07. 2021. u 14:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)