NAŠE MALO JE NJIHOVO SVE: Humani građani pomažu psima i pticama na tropskim vrućinama
TOKOM visokih temperatura koje danima vladaju u Požarevcu, nije lako ni ljudima, ni životinjama.
Foto: D.N.
Ipak, ljudima je lakše da se rashlade na različite načine, dok je životinjama u tome neophodna pomoć.
Na sreću, neki humani građani na pojedinim mestima ostavljaju posude sa vodom kako bi psi mogli da utole žeđ, a ima ih i ispred pet prodavnica.
Ostavljaju ih i u gradskom parku, prepunom golubova, jer je i njima neophodna voda. Neki na pojedinim mestima ostavljaju i hranu za pse i mačke, pa tako bar malo olakšavaju ulični život napuštenim kućnim ljubimcima.
Preporučujemo
SPAS OD VRUĆINA NA BAZENU: Požarevljani se tokom leta mogu osvežiti za 150 dinara
06. 07. 2021. u 10:45
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)