VTA SRBIJA: Krunić i Stojanović u polufinalu dublova
19. 05. 2021. u 14:48
ALEKSANDRA Krunić i Nina Stojanović, plasirale su se u polufinale u konkurenciji dublova na Srbija openu u Beogradu.
Povezane vesti
VTA LISTA: Stojanovićeva i dalje na 88. mestu, bez promena na vrhu
SRPSKA teniserka Nina Stojanović zadržala je 88. poziciju na danas objavljenoj WTA rang-listi sa 949 bodova.
26. 04. 2021. u 10:22
ANA IVANOVIĆ OTVORILA DUŠU: Govorila je o bombardovanju, ljubavi, sujeverju...
ANA Ivanović je svakako jedna od najzaslužnijih za to što su devojčice po Srbiji poželele da se bave tenisom.
24. 04. 2021. u 19:37
WTA LISTA: Stojanović pala za jedno mesto, bez promena na vrhu
SRPSKA teniserka Nina Stojanović pala je za jednu poziciju i na danas objavljenoj WTA rang-listi zauzima 88. mesto.
19. 04. 2021. u 11:10
Najnovije iz rubrike
ZAGREVANJE ZA ŠPANCE: Rukometaši Partizana se protiv Metaloplastike pripremali za duel sa Ademar Leonom
RUKOMETAŠI Partizana su u pobedničkom ritmu. Crno-beli su sinoć u Šapcu u 10. kolu ARKUS lige opravdali ulofu favorita protiv Metaloplastike (32:25). Beograđanima je duel sa "plastičarima" poslužio i kao priprema za novi duel sa Ademar Leonom u grupi H Lige Evrope, kod koga gostuju u utorak. Pobede li Špance i na njihovom terenu otvoriće vrata Top 16 faze.
16. 11. 2025. u 22:55
HRVATSKI NAVIJAČI NAPADNUTI U CRNOJ GORI: Haos pred utakmicu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo
GRUPA navijača iz Hrvatske napadnuta je večeras u mestu Ugnji, na magistralnom putu Cetinje - Budva, pišu crnogorske "Vijesti".
16. 11. 2025. u 22:49
TEŠKO DA JE MOGLO BOLJE: Engleska je moćna, odigrala je savršene kvalifikacije za Mundijal
BOLjE od ovoga što je Engleska odigrala u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo verovatno ne može.
16. 11. 2025. u 22:45
OVO NIJE USPEO NI NOVAK ĐOKOVIĆ: Janik Siner ispisao istoriju
Janik Siner je osvojio svoju drugu uzastopnu titulu na Završnom mastersu i tako je "odbranio" titulu kao najmlađi igrač još od Rodžera Federera kojem je to pošlo za rukom.
16. 11. 2025. u 22:30
ALEKSANDAR STANKOVIĆ KAO OTAC DEJAN: Mladi fudbaler na identičan način postigao prvenac za reprezentaciju (VIDEO)
ALEKSANDAR Stanković postigao je prvenac za reprezentaciju Srbije, a sudbina je htela da umešta prste, jer je njegov otac Dejan na identičan način dao prvi gol za nacionalnu selekciju.
16. 11. 2025. u 22:15
Komentari (0)