NADAL U SVOM STILU: Ne želim da govorim o toj temi

Марко Паунић
Marko Paunić

07. 05. 2021. u 10:47

RAFAEL Nadal dobro gura na Mastersu u Madridu, a u osmini finala savladao je Aleksej Popirina, 6:3, 6:3.

НАДАЛ У СВОМ СТИЛУ: Не желим да говорим о тој теми

Foto: AP

Naredni rival mu je Aleksandar Zverev, a meč je na programu u petak od 15.00.

"U Madridu sam i uvek kažem isto; ne mislim na Rolan Garos kada sam ovde. Igram se svaki dan i svaki dan se trudim da budem bolji, ponekad ispadne dobro, ponekad loše. Verujem samo u svakodnevni rad, u kratkoročne i dugoročne ciljeve. A kratkoročno, to je Madrid. Kada odigram dobro, osećam se sigurnije i to je ključ", rekao je Nadal.

Šta mu najviše nedostaje u "balonu"?

"Kontakt sa ljudima. Deo porodice gleda mečeve, ali ne mogu da ih viđam. Ali, srećni smo i u hotelima. Imamo najvažnije stvari, ne žalimo se. Hvala što uopšte možemo da igramo i verujem da se uskoro vraćamo u normalu", dodao je on.

Pojedine kolege se žale da su izgubili motivaciju.

"Ne želim da ulazim u tu temu. Svako ima pravo da se izrazi. Imali smo tešku godinu u svakom smislu i normalno je da postoje ljudi koji su izgubili motivaciju ili su umorni. Ja sam imao slobodu da biram da li ću da igram ili ne", zaključio je Nadal.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja – najpouzdaniji način da svoje planove pretvorite u stvarnost