KRAJINOVIĆ POPRAVIO LOŠ DAN NAŠIH TENISERA U MONTE KARLU: Filip preko Basilašvilija do drugog kola
SRPSKI teniser Filip Krajinović uspeo je da se plasira u drugo kolo Mastersa u Monte Karlu nakon što mu je Nikoloz Basilašvili predao meč početkom drugo seta, pri rezultatu 6:1, 2:0.

FOTO: AP
Veoma fokusirano je u ovaj meč ušao 37. igrač sveta i nije dozvolio rivalu da pomisli da može da dođe do pobede.
Krajinović je u prvom setu napravio dva brejka i već tada je bilo jasno u kom pravcu će ovaj duel. Basilašvili je tokom prvog dela meča zatražio medicinski tajm-aut, pošto je imao problema sa šakom.
Nije Gruzijac ništa hteo da rizikuje, pa je početkom drugog seta predao meč našem igraču koji je tako proveo sam 36 minuta na terenu.
Krajinović će se u drugom kolu sastati sa Argentincem Huanom Ignasijom Londerom koji je u glavnom žrebu zamenio Danila Medveda, pošto je Rus pozitivan na virus korona.
Inače, teniseri iz Srbije nisu bili uspešni ovog utorka u Monte Karlo. Miomir Kecmanović je poražen od Fabija Fonjinija sa 2:0, Lalo Đere je izgubio od Karena Hačanova takođe 2:0, dok je bolji od Dušana Lajovića bio Danijel Evans sa 2:1.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

ČELENDžER BEOGRAD: Hamad Međedović šokirao 900 mesta bolje plasiranog Nemca
13. 04. 2021. u 14:48

KECMANOVIĆ BEZ DRUGOG KOLA: Fonjini prejak za srpskog tenisera
13. 04. 2021. u 13:04 >> 13:17

NINA STOJANOVIĆ: Konačno smo na okupu i visoko motivisane za trijumf Srbije
12. 04. 2021. u 22:02

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
POGODILI smo sva četiri jučerašnja predloga, nadamo se da je to samo početak dobitne serije.
05. 05. 2025. u 07:10

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)