NIJE PODNOSIO ŠTO JE NOVAKOV BRAT: Srđan Đoković otkrio svoju rak ranu
SRĐAN Đoković, otac Novaka Đokovića, nikada nije preboleo to što je srednji sin Marko (29) otišao da živi u španskoj Marbelji.
Foto: N. Paraušić
Srđan se nada da će se Marko uskoro vratiti u Srbiju, a kaže da će Novak za dve godine živeti među svojim narodom.
- Sve ću uraditi da se Marko vrati u Srbiju. To mi je rak-rana što živi u Španiji. Nije podnosio to što je Novakov brat. Gde god da se pojavi, svi bi ga saletali i pitali za Novaka, a on je govorio da ga puste na miru, da je on Marko. Zato je otišao. Na leto završavamo veliku kuću nadomak Rume, nadam se da ću ga tako privući da dođe - rekao je za RTS Srđan Đoković i dodao:
- Što se Noleta tiče, on je malo u Monaku, malo u Marbelji, ali za godinu-dve će živeti među svojim narodom - dodao je Đoković.
Foto: M. Vukadinović
(RTS/Informer)
Preporučujemo
SRĐAN ĐOKOVIĆ POSLAO SNAŽNU PORUKU: Hoće da nam uzmu Kosovo? NEĆE MOĆI!
06. 03. 2021. u 18:30 >> 18:36
KAKO SU BRITANCI POKUŠALI DA UKRADU NOVAKA? Đoković je ostao veran sebi i Srbiji!
03. 03. 2021. u 18:40
PARTIZAN ČUVA PRVO MESTO: "Crno-beli" su zauzeli tron Superlige Srbije i ne planiraju da siđu sa njega
PARTIZAN je sredinom nedelje pobedom nad Javorom preuzeo prvo mesto, a priliku da se učvrsti na njemu imaće danas od 18.30 kada bude ugostio Novi Pazar.
09. 11. 2025. u 09:40
SKANDAL U BEOGRADU: Dete pregaženo u stampedu zbog tuče srpskih navijača (VIDEO)
Sraman događaj potresao je srpski fudbal, a najnovije vesti iz njega - prilično su uznemirile sve ljubitelje "najvažnije sporedne stvari na svetu".
10. 11. 2025. u 15:20
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)