IZNENADA SE OGLASIO: Rodžer Federer objavio fotografiju koja je zapalila internet
DANI nas dele od povratka Rodžera Federera na teren posle 14-mesečne pauze.
FOTO: EPA
Iskusni 39-godišnji Švajcarac će od ponedeljka igrati na turniru u Dohi, koji će biti pokazatelj da li može da igra na najvišem nivou, jer će konkurencija i bez Novaka Đokovića i Rafaela Nadala biti prilično jaka.
Između ostalih, u Dohi će igrati i Dominik Tim, Andrej Rubljev, Sten Vavrinka, Denis Šapovalov, David Gofan...
Poslednji takmičarski meč Federer je odigrao 30. januara 2020. godine, kad ga je Novak Đoković "počistio" sa teren u polfinalu Australijan opena. Posle toga Federer je imao dve operacije kolena, a napokon se oporavio i spreman je za povratak.
O tome je obavestio i navijače putem društvenih mreža, a skoro 700 hiljada lajkova ispred njegove najnovije objave jasan su pokazatelj da njegovi fanovi nestrpljivo čekaju da ga ponovo vide u akciji.
- Poslednji trening pre poletanje , osećam se snažno i spremno - napisao je Federer.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ĐOKOVIĆ I NADAL ZADOVOLjNO GLEDAJU: Federer ustupio 5. mesto Cicipasu
05. 03. 2021. u 16:54
MAREJ VERUJE U FEDERERA: Siguran sam da će ponovo igrati vrhunski tenis
05. 03. 2021. u 13:39
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ROLANDO NOVI SELEKTOR ALBANIJE! I sami Albanci u šoku
Najnovije vesti iz fudbala stižu iz Albanije.
19. 05. 2026. u 19:48
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)