DEČAK OBOŽAVA NOVAKA: Mališan doneo sreću Srbinu
NOVAK Đoković je i pred početak velikog finala Australijan opena protiv Danila Medvedeva doživeo sličnu scenu kao i pred start polufinalnog duela protiv Aslana Karaceva.

Foto: Printskrin
Naime, Australijan open uvek pred start mečeva izvede jedno lokalno dete da podbaci novčić, a kao i na meču sa Karacevim, i protiv Medvedeva je ono bilo fan Novaka Đokovića, što se moglo videti po gestikulaciji.
I ovoga puta je mališan gledao samo u Novaka Đokovića sve vreme dok su Medvedev i on bili na mreži. I kada je sudija upitao koga bira, nije skidao pogled sa Novaka, pa je bilo jasno koga je izabrao.
Mališan je u podbacivanju doneo sreću Novaku, jer je servisom započeo meč, što je nešto što on preferira. Posle toga su napravljene i fotografije za uspomenu.
Preporučujemo


BEKER PROGNOZIRAO POBEDNIKA FINALA: Đokoviću bi bilo lakše protiv Cicipasa
19. 02. 2021. u 15:50

JOKIĆ DOMINIRA = DENVER POBEĐUJE: Svi znaju formulu, ali niko je ne može zaustaviti!
DENVERU je potrebno novo sjajno izdanje Srbina kako bi slavio protiv Klipersa u sedmoj utakmici četvrtfinala Zapadne konferencije koje se igra u noći između subote i nedelje u "Bol areni" (1.30).
03. 05. 2025. u 11:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)