DIREKTOR TURNIRA U BEČU LJUT NA ĐOKOVIĆA: Ne kažete tako, čak i ako to mislite
DIREKTOR turnira u Beču i menadžer najboljeg austrijskog tenisera Dominika Tima, Hervig Straka nije zadovoljan načinom na koji se Novak Đoković oprostio od turnira.

FOTO: EPA
Kao što je poznato najbolji teniser sveta je veoma lako poražen u četvrtfinalu od Italijana Lorenca Sonega sa 6:2, 6:1.
Naš as je posle meča istakao kako mu se nije igralo i da je uradio ono zbog čega je došao u Beč.
- Generalno mi se nije igralo. Odradio sam ono što sam hteo da odradim i zbog čega sam došao. Jako čudan dan. Tako je kako je. Nastavljam dalje, okrećem novu stranicu. Sada ću malo biti sa porodicom, vraćam se u Srbiju i radujem se tome. Onda ću se dobro spremiti za London i pokušaću tamo da završim snažno i na najbolji mogući način - rekao je Đoković posle poraza od 42. igrača na ATP listi.
Sa tim nije bio zadovoljan Starka, koji ističe da Đoković to nije trebalo da kaže na konferenciji, pa čak i ako je to mislio.
- Mislim da su takve izjave nepotrebne, čak i ako to mislite, jednostavno ne kažete tako na konferenciji za medije - izjavio je direktor turnira za "nachrichten.at".
Inače, Đoković će godinu završiti kao najbolji teniser sveta i izjednačiće se sa legendarnim Pitom Samprasom po broju godina provedenih na prvom mestu ATP liste. Obojici je to po šest puta pošlo za rukom.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

NADAL KORISTI ĐOKOVIĆEV KIKS U BEČU? Španac bi mogao da sruši Novakov istorijski rekord
31. 10. 2020. u 19:12

ČEKA SE NOVAKOVA ODLUKA: Evo šta kažu u PR timu tenisera o odlasku na sahranu
31. 10. 2020. u 14:42

VEROVALI ILI NE: Jelena Đoković strah i trepet na društvenim mrežama...
31. 10. 2020. u 10:32

JOKIĆ POKAZUJE ŠEJU KO JE PRAVI MVP! Srpski as zna da je prvi meč najbolja prilika za brejk
VERUJEMO u novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju Oklahoma siti tanderu u prvom meču polufinala Zapadne konferencije (3.30).
05. 05. 2025. u 12:30

RUSIJA OSTALA ZATEČENA: Vladimir Putin se pojavio sa ranom na licu, ovako je objasnio "heroizam" (VIDEO)
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, ali najnovije vesti vezane za sport uglavnom su bile pozitivne, jer su počele da se ređaju dobre stvari za Ruse po tom pitanju. A sporta se na zanimljiv način dotakao i i ruski predsednik, Vladimir Putin.
05. 05. 2025. u 17:57

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (5)