ČEKA SE NOVAKOVA ODLUKA: Đokoviću otvoren put u NJujorku
AKO odluči da učestvuje na ovogodišnjem Ju-Es openu, Novak Đoković će imati mnogo lakši put do trofeja nego što je očekivao.

Novak sa peharom Ju-Es opena 2018. Foto AP
Najveća potpora takvoj tvrdnji su potvrđeni izostanci Rafaela Nadala (na slici) i Rodžera Federera, što je samo po sebi presedan.
Još od 1999. godine nije se desilo da Nadala i Federera nema na nekom grend slemu. Španac je zbog korone odlučio da preskoči put u SAD, dok je Švajcarac zbog povrede još ranije odustao.
Što se tiče Novaka, još nije doneo odluku, ali sasvim je izvesno od 31. septembra bude u Njujorku.
Preporučujemo

OTKAZIVANjE MADRIDA IDE U PRILOG ĐOKOVIĆU: Rafa ne može da prestigne Novaka
04. 08. 2020. u 20:11

OPTIMIZAM U NjUJORKU: Da li je Novak ovim potezom potvrdio učešće na Ju Es openu?
27. 07. 2020. u 09:52

JOKIĆ POKAZUJE ŠEJU KO JE PRAVI MVP! Srpski as zna da je prvi meč najbolja prilika za brejk
VERUJEMO u novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju Oklahoma siti tanderu u prvom meču polufinala Zapadne konferencije (3.30).
05. 05. 2025. u 12:30

RUSIJA OSTALA ZATEČENA: Vladimir Putin se pojavio sa ranom na licu, ovako je objasnio "heroizam" (VIDEO)
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, ali najnovije vesti vezane za sport uglavnom su bile pozitivne, jer su počele da se ređaju dobre stvari za Ruse po tom pitanju. A sporta se na zanimljiv način dotakao i i ruski predsednik, Vladimir Putin.
05. 05. 2025. u 17:57

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)