"NE MOGU, NE MOGU..."! Karlos Alkaraz besan kao nikada nakon šokantne eliminacije u Parizu

KARLOS Alkaraz je šokantan eliminisan na startu mastersa u Parizu.

НЕ МОГУ, НЕ МОГУ...! Карлос Алкараз бесан као никада након шокантне елиминације у Паризу

FOTO: Tanjug/AP

Špancu je to i te kako teško palo, pa je još u Defrans areni najvećoj na svetu ispoljio nezadovoljstvo. 

- Uopše ne osećam lopticu, ništa. Ne mogu da igram ovde - grmeo je Alkaraz. 

Karlos je u pravu kada se radi o sporoj podlozi. Indeks brzine glavnog terena (CPI) u Parizu je 35,1. Prošle godine u Bersiju je dosegao petogodišnji maksimum: 46,6. 

- Drugačije je nego prošle godine. Mnogo je sporije, ali sviđa mi se. Ima dugih razmena, ne samo servisa i kratkih poena. Za mene je to dobro. Uvek sam govorio da volim sporije terene - rekao je pre početka takmičenja.

Ali, od smeha da besa malo je vremena prošlo. Bio je besan tokom drugog seta protiv Norija.

- Ne mogu da igram ovde. Kao da igram na zemljanoj podlozi, gore je nego u Monte Karlu. Samo spašavam servis - grmeo je Karlos Alkaraz.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: Popović nas je naterao...