AUSTRALIJANAC SIGURAN U OSMINI FINALA JU-ES OPENA: Aleks De Minor čeka Rusa ili Kanađanina u četvrtfinalu
Australijski teniser Aleks de Minor plasirao se u četvrtfinale poslednjeg grend slem turnira sezone, US Opena, pošto je danas u osmini finala pobedio Švajcarca Leandra Ridla 6:3, 6:2, 6:1.
Tanjug/AP
Meč je trajao jedan sat i 33 minuta. De Minor je osmi teniser sveta, dok se Ridl nalazi na 435. mestu ATP liste.
Australijski teniser će u četvrtfinalu poslednjeg grend slem turnira u sezoni igrati sa pobednikom meča između Rusa Andreja Rubljova i Kanađanina Feliksa Ože-Alijasima.
U preostala dva duela osmine finala sastaće se Lorenco Muzeti (Italija) - Žaume Munar (Španija) i Janik Siner (Italija) - Aleksander Bublik (Kazahstan).
US Open se igra do 7. septembra za nagradni fond od 90 miliona dolara.
Preporučujemo
ŠTA ĆE REĆI NIKOLA JOKIĆ? Stigle katastrofalne vesti u Rigu, a onda...
01. 09. 2025. u 10:14
KAKAV OBRT! Aleksandar Mitrović se vraća u Evropu, ali tamo gde ga niko nije očekivao
01. 09. 2025. u 10:59
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)