TRČAO PO POMOĆ KOD SRPKINJE: Hit scena Alkaraza na Vimbldonu (FOTO)
Karlos Alkaraz je savladao Tejlora Frica i tako se plasirao u svoje treće uzastopno Vimbldon finale, ovoga puta protiv Janika Sinera, a tokom polufinala viđena je jedna zanimljiva scena.
FOTO: Tanjug/AP
Tokom meča, Špancu je neki insekt upao u oko, on je pozvao Marijanu Veljović da mu pomogne, a duel je prekinut na kratko.
Scena se odigrala u prvom setu. Posle svega i Marijana Veljović i Karlos Alkaraz dobili su aplauze sa prepunih tribina na Centralnom terenu.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
VIMBLDON, NAJNOVIJE VESTI: Novak Đoković poražen, Janik Siner u finalu
11. 07. 2025. u 19:52
OGLASIO SE GRIGOR DIMITROV! Evo šta je poručio iz bolnice pred polufinale Vimbldona
11. 07. 2025. u 14:31
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)