PRILIKA ZA DODATNI SKOK: Olga Danilović napredovala pred Vimbldon, Sabalenka ubedljivo prva
Srpska teniserka Olga Danilović napredovala je za dve pozicije i na objavljenoj VTA listi zauzima 37. mesto.
FOTO: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA
Prva je i dalje Beloruskinja Arina Sabalenka, ispred Amerikanki Koko Gof i Džesike Pegule. Iga Švjontek napredovala je za četiri pozicije, na četvrtu, a za po jedno mesto pale su Italijanka Džasmin Paolini na peto i Kineskinja Ćinvendžen na šesto. Amerikanka Medison Kiz pokvarila je plasman za dve pozicije i sada je osma teniserka sveta. Deveta je Paula Badosa, dok je na desetom mestu Ema Navaro.
Od srpskih teniserki Nina Stojanović zadržala je 172. mesto sa 421 bodom, a Lola Radivojević je 173. mesto sa 420 bodova. Mia Ristić je 313. sa 213 bodova, a Aleksandra Krunić pala je za jedno mesto, na 363. sa 165 bodova.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
"UJEO JE ZA SRCE SVAKOG BOSANCA" Rade Krunić na žestokom udaru zbog poteza na meču Zvezda - Zenit
30. 06. 2025. u 08:45 >> 08:50
KEJN SE BAŠ RAZIGRAO: Goleada na Svetskom prvenstvu, a tek sledi ono pravo
30. 06. 2025. u 08:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DVE NAJBOLjE REČI U SPORTU, SEDMA UTAKMICA! Drugačije nije ni moglo, Oklahoma i San Antonio su zaslužili da majstorica odluči ko ide u finale
TANDERI i Sparsi su nam pripredili sjajno finale Zapadne konferencije, a konačni čin ove epske serije imaćemo večeras u "Pejkom centru" gde će sastati dva sata i 30 minuta posle ponoći po srednjeevropskom vremenu.
30. 05. 2026. u 07:40
PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)
Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.
30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)