RUD POMOGAO MEĐEDOVIĆU: Hamad u glavnom žrebu Majorke!
POČEO je deo teniske sezone koji se igra na travnatoj podlozi. Srpski teniser Hamad Međedović dobio je priliku da igra u glavnom žrebu.
FOTO: Profimedia
Iako je prvobitno trebalo da igra kvalifikacije, on će ih propustiti i naći se u glavnom žrebu i to zahvaljujući Kasperu Rudu.
Norvežanin će propustiti turnir u Španiji. Time je otvorio mesto 71. na ATP listi da se bez dodatnih mečeva nađe među 28 učesnika glavnog turnira.
Ovo će biti poslednja priprema pred Vimbldon, a takmičenje se održava od 22. do 28. juna.
Titulu na Majorki brani Čileanac Alehandro Tabilo, a nagradni fond iznosi 596.035 evra.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
KAKVO IZNENAĐENjE: PSŽ izgubio na svetskom klupskom prvenstvu (FOTO/VIDEO)
20. 06. 2025. u 08:22
LUDNICA U NBA LIGI: Indijana razbila Oklahomu, majstorica odlučuje šampiona (FOTO/VIDEO)
20. 06. 2025. u 08:51
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)