BRAVO, NINA: Srpska teniserka plasirala se u drugo kolo kvalifikacija Rolan Garosa
Srpska teniserka Nina Stojanović (119 VTA) plasirala se u drugo kolo kvalifikacija za glavni žreb Rolan Garosa.

Foto: Goran Čvorović
Stojanovićeva je na terenu 11 bila bolja od Viktorije Himenez Kasinceve (141. VTA) iz Andore u tri seta, rezultatom 6:3, 3:6, 6:2.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Počela je Nina odlično, osvojila prvi set, ali je u drugom bila bolja protivnica.Nije se dala naša teniserka, krenula je silovito u odlučujućem setu i povela sa 5:1. Sve ostalo posle bila je formalnost.
- Ajde! - bodrila je sebe u poslednjem gemu u kome je nekoliko puta imala prednost.
UPLATI DEPOZIT NA BILO KOJI NAČIN - OSVOJI BONUS!
Na kraju je prednost uspela da pretoči u pobedu.
Bravo Nina!

TREBALO BI DA BUDE GOLOVA: Brajton i Liverpul igraju bez pritiska na "Ameksu"
JEDINU utakmicu današnjeg programa Premijer lige odigraće Brajton i Liverpul koji se sastaju na "Ameksu" od 21.00.
19. 05. 2025. u 08:30

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Francuska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
19. 05. 2025. u 09:25

LjUDI, ŠTA SE OVO DESILO? Erdogan uhvatio Makronov srednji prst i - ne pušta! Snimak rukovanja postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
"DIPLOMATSKI" stisak.
19. 05. 2025. u 16:40 >> 16:48
Komentari (0)