OPET IZGUBIO ŽIVCE: Zverev grubo isprozivao čoveka posle meča (VIDEO)

Svetski reket broj dva Aleksander Zverev uspešno je započeo Masters u Rimu, pošto je dominantno eliminsao Uga Karabeljija iz Argentine sa 6:2, 6:1.

ОПЕТ ИЗГУБИО ЖИВЦЕ: Зверев грубо испрозивао човека после меча (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Aleksandar Zverev je ove sezone loše igrao na Mastersima, gde nije imao uspeha, pa je dobio i pitanje o tome kakav je osećaj ostvariti pobedu.

Zvereva je to razbesnelo pa je bio jako neprijatan posle meča.

- Jesam, ali sam osvojio turnir pre dve nedelje, tako da ne volim da razmišljam o tome, tvoj je posao da razmišljaš o glupim pitanjima kada meč traje sat vremena. Ostavljam to tebi - rekao je Zverev vidno besan.

Aleksander Zverev će u narednom kolu igrati protiv Vilijusa Gaubasa iz Litvanije.

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija