TROICKI SAOPŠTIO SPISAK: Evo da li će Novak Đoković igrati za Srbiju protiv Danske
Viktor Troicki, selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije, prijavio je najjači sastav za duel protiv Danske koji se igra 31. januara i 1. februara u Kopenhagenu.
FOTO: TSS/Neda Miletić
Selektor Viktor Troicki prijavio je Novaka Đokovića (7. na ATP listi), Miomira Kecmanovića (55), Dušana Lajovića (75), Hamada Međedovića (112) i Lasla Đerea (114).
- U dogovoru sa našim teniserima prijavljujemo najjači sastav, koji će da predvodi Novak Đoković. Pred svima je i prvi grend slem sezone u Australiji i čekamo da vidimo rezultate koje će svi da ostvare na tom turniru i shodno tome moguće su i neke izmene pred sam meč. Plan je da idemo u najjačem sastavu i uvek kada je tako imamo najveća moguća očekivanja protiv bilo kog protivnika. Tako je i sada protiv Danske. Dolazimo svi zajedno iz Australije u Evropu, u Kopenhagen - poručio je selektor Viktor Troicki.
Danci mogu da računaju na Holgera Runea (13), Elmera Molera (157), Augusta Holmgrena (199), a ostali su iznad 695. mesta na ATP listi u singlu.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
BOKSING DEJ KLASIK NA OLD TRAFORDU: Junajted bez kapitena dočekuje "svrake" koja ga redovno pobeđuju prethodnih godina
JEDINI meč Premijer lige na Boksing dej ove sezone igra se na „Old Trafordu“ gde Mančester junajted dočekuje Njukasl (21.00). Istorija je na strani "crvenih đavola“, ali forma, kadrovski problemi i nedavni međusobni dueli sugerišu da nas čeka veoma neizsvestan okršaj.
26. 12. 2025. u 09:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)