ĐOKOVIĆ OPET NA TERENU: Evo kad Novak igra četvrtfinale u Šangaju

NOVAK Đoković dobro gura na mastersu u Šangaju. Srbin se plasirao u četvrtfinale i igraće protiv Jakuba Menšika. Organizatori su objavili kada će njih dvojica biti na terenu.

ЂОКОВИЋ ОПЕТ НА ТЕРЕНУ: Ево кад Новак игра четвртфинале у Шангају

Foto: EPA-EFE/ALEX PLAVEVSKI

Oni će igrati u petak u večernjem terminu. Njihov meč počeće od 12.30 po srednjoevropskom vremenu, odnosno 18.30 po lokalnom.

Novak i Jakub se do sad nisu sastajali, a mladi 19-godišnjak će tako imati priliku da prvi put odmeri snage sa idolom.

Podsetimo, pobednik ovog duela u polufinalu će igrati sa boljim iz duela Tejlor Fric - David Gofan (petak, 9.00).

Vredi istaći da susret Đoković - Menšik možete da pratite uživo na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: VELIKO HVALA: Teniska reprezentacija pozdravila publiku posle treninga

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija