"ZBOG NJEGA SAM POČEO DA IGRAM TENIS!" Jakub Menšik se poklonio idolu, ali ima da gori u četvrtfinalu
Jakub Menšik će u četvrtfinalu mastersa u Šangaju biti pravi izazov za Novaka Đokovića. Mladi Čeh je više puta trenirao sa najboljim teniserom na svetu, ali još uvek nisu odigrali zvaničan meč.

FOTO: AP/Tanjug
- Više sam nego uzbuđen. Uzbuđen je blaga reč za to kako se osećam. Očigledno je, san mi se ostvario. Zbog njega sam počeo da igram tenis. Kada sam bio mlađi i kada sam počinjao, on je već bio na vrhu. Bio sam u stilu, 'stvarno je dobar' - rekao je Menšik i dotakao se Novaka:
- Osvojio je mnogo grend slem titula. I sada, kada ja imam 19 godina, on i dalje igra, tako da imam priliku da igram protiv njega. Kada sam počinjao da igram, postojala je samo jedna želja, da igram protiv njega. Srećan sam što se to ostvarilo i što ćemo konačno igrati. Videćemo na kom ću nivou biti u petak - zaključio je Menšik.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Inače, Menšik je do četvrtfinala načinio veliku pobedu nad Grigorom Dimitrovim, pa će od ponedeljka napredovati na ATP listi.
BONUS VIDEO OVACIJE PUBLIKE: Teniseri Srbije spremni za meč Dejvis kupa
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Preporučujemo

POZNATI SVI PAROVI ČETVRTFINALA: Evo šta čeka Đokovića na putu ka tituli u Šangaju
09. 10. 2024. u 19:04

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA danas smo vam spremili par zanimljivih predloga sa Svetskog klupskog prvenstva.
16. 06. 2025. u 07:00

ZGROZILI SU MNOGE: Ono što su Ukrajinci uradili na Evropskom prvenstvu - niko živ nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je bila ta čiji su sportisti češće bili spominjani u svetskim krugovima nego ukrajinski, jer je mnogima bilo (i još uvek jeste) zabranjeno učešća na međunarodnim nadmetanjima, ali... Ovoga puta su Ukrajinci privukli veliku pažnju - i to zbog skandala koji su priredili.
15. 06. 2025. u 19:43

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)