DA UPAMTE ZA SVA VREMENA! Evo kakvu torbu je Novak Đoković doneo na trening pred Ju-Es open (VIDEO)

Časlav Vuković

25. 08. 2024. u 20:18

NOVAK Đoković vrši poslednje pripreme za četvrti grend slem u sezoni, Ju-Es open. Srpski as je odradio trening na stadionu "Artur Eš", a jedan je posebno zapao svima za oko.

ДА УПАМТЕ ЗА СВА ВРЕМЕНА! Ево какву торбу је Новак Ђоковић донео на тренинг пред Ју-Ес опен (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/X/@Timothy_Nole

Naime, Nole je na teren izašao sa specijalno dizajniranom torbom njegovog sponzora u zlatnoj boji.

Jasno je da je tako svima još jednom stavio do znanja da je on u Njujork stigao kao olimpijski šampion.

Vredi istaći i da je osvajač 24 grend slem titule trening odradio sa Špancem Alehandrom Davidovičem Fokinom.

Podsetimo, Novak Đoković prvi meč na Ju-Es openu igra protiv Moldavca Radua Albota. Njihov meč na programu je u noći između ponedeljka i utorka oko 2.30 po srednjeevropskom vremenu.

BONUS VIDEO: VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.

16. 03. 2026. u 12:26

Komentari (0)

ŽIVE U PROŠLOSTI: Ova TRI horoskopska znaka ne mogu bez bivših