SRBIN BRANI TITULU U NJUJORKU: Ovako se Novak Đoković sa velikim prijateljem priprema za Ju-Es open (VIDEO)
Srpski teniser, Novak Đoković se nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama, gde se priprema za nastup na Ju-Es Openu.

FOTO: Tanjug/AP
Novak Đoković će u sklopu priprema odraditi i trening sa Huanom Martinom del Potrom.
Del Potro je van tenisa od 2022. godine, a 35-godišnji Argentinac će se ipak vratiti na teren – doduše ne kao takmičar, već kao sparing partner Đokoviću.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Ova informacija se pojavila na zvanično objavio turnir, ova dva tenisera će sparingovati na centralnom terenu Ju-Es opena, na stadionu "Artur Eš".
Teniski meč je zakazan za sredu od 15 časova po lokalnom, odnosno 21.00 po srpskom vremenu.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Đoković je aktuelni i ukupno četverostruki šampion Ju-Es opena, a njegov veliki prijatelj iz Argentine, koji je već dve i po godine u penziji, jedini gren slem osvojio je baš u Njujorku 2009. godine.
Novak Đoković se u SAD vraća nakon osvojene titule na Olimpijskim igrama u Parizu, gde je u finalu bio bolji od španskogtenisera, Karlosa Alkaraza.
Podsetimo, žreb za ovogodišnji Ju-Es open na programu je u četvrtak od 18.00 po centralnoevropskom vremenu.
Ju-Es open svoje takmičenje počinje od 26. avgusta do 8. septembra.
BONUS VIDEO VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo

KAKAV DOČEK ZA ŠAMPIONA! Ju-Es open se oglasio zbog Novaka Đokovića (VIDEO)
21. 08. 2024. u 10:22


A SADA SE POJAVIO I DOKAZ... Ceo svet bruji o doping skandalu Janika Sinera (FOTO)
21. 08. 2024. u 10:01

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

NATALIJA SE UDALA U GANI: U počektku je bilo teško - šta joj je u novom domu najteže palo
NATALIJA Sakado iz Sankt Peterburga, bivša profesorka engleskog jezika, odlučila je da svoj život iz korena promeni kada se zbog ljubavi preselila u Ganu. Danas živi sa suprugom i dvoje dece u Akri, a kroz svoje iskustvo približava svakodnevicu jedne evropske žene u afričkom okruženju.
02. 08. 2025. u 07:40
Komentari (0)