SENZACIJA U HALEU: Peti teniser sveta eliminisan u drugom kolu
VELIKO iznenađenje u drugom kolu Halea je priredio kineski teniser Džidžen Džang.
FOTO: Profimedia
On je eliminisao petog na ATP listi Danila Medvedeva posle velike borbe sa 6:3, 2:6, 7:6(5).
Odlično je meč počeo 42. reket planete. U prvom setu je on bio taj koji je napravio jedini brejk, uradio je to u šestom gemu i ispostavilo se da je bilo dovoljno da dođe do prednosti.
Ipak, ne bi Rus bio to što jeste kada na bi pokazao reakciju. Drugi segment meča bio je izjednačen do rezultata 2:2, a onda je Moskovljanin vezao četiri gema i poravnao ishod.
Činilo se da će Medvedev uspeti da slomi otpor rivala, pošto je u odlučujućem setu prvi došao do brejka. To kao da je trglo Kineza koji je odmah vratio izgbuljeno. Teniseri su potom bili sigurni na servis i pobednik je odlučen u taj-brejku.
Danil je u 13. gemu vodio sa 4:1 i 5:3, ali Džang je uspeo da napravi preokret i stigne do najvećeg trijumfa u karijeri posle dva sata i sedam minuta.
On će u narednoj rundi igrati protiv Amerikanca Kristofera Jubenksa.
BONUS VIDEO: "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo
ANTISRPSKO ORGIJANjE NA EURO 2024: Meč Hrvatska - Albanija odigran u senci neviđenih skandala! (FOTO/VIDEO)
19. 06. 2024. u 16:56 >> 16:57
SRBIJA MU DOŠLA GLAVE! Albanac zbog orla izbačen sa Evropskog prvenstva
19. 06. 2024. u 14:02
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)