SVE PRŠTI OD STRASTI! Jelena i Novak Đoković u izdanju u kom nismo navikli da ih vidimo (VIDEO)
Svakog 17. juna porodice Ristić i Đoković okupljaju se da obeleže Jelenin rođendan, što je bio slučaj i ove godine.
Foto: Printskrin
Novak i Jelena imali su svoje veče za pamćenje, a deo proslave pojavio se na društvenim mrežama. Tako, vidi se kako Jelena pleše i peva sa prijateljima, a onda u jednom momentu pleše sa Novakom.
Ovaj momenat će svakako upamtiti kao jedan od lepših i emotivnijih trenutaka.
- Srećan rođendan najboljoj ženi, majci, prijatelju, partneru, lideru, učiteljici, inspiraciji koju mogu da poželim. Mom dubl partneru za život, Jeleni - napisao je Nole.
Poznato je da Jelena i Novak umeju jedno drugome da upute nežne reči i izjave ljubavi i putem društvenih mreža, pa se jedan od njih i dan-danas prepričava. Naime, pre tačno 10 godina Nole je na svom profilu na Fejsbuku, tada verenici, poželeo srećan rođendan više nego emotivnim rečima.
- Srećan rođendan, najlepšoj ženi na svetu! Volim te svim srcem - napisao je teniser svojoj budućoj ženi sa kojom se 9. jula te godine venčao na Svetom Stefanu.
I dok je 22. maja Nole napunio 37 godina, njegova supruga iza sebe ostavlja baš tu godinu života. Malo je i poznato da je Jelena godinu dana starija od Noleta jer izgleda kao devojčica, tako da su za nju godine zaista samo broj.
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
A U GELZENKIRHENU: Novak Đoković iznenadio "orlove" pred meč Srbija - Engleska (VIDEO)
16. 06. 2024. u 20:44
NOVAK ĐOKOVIĆ IGRA NA VIMBLDONU? Bivša grend slem šampionka uverena u to
16. 06. 2024. u 20:39
ISTORIJA SE MENjA: Na Vimbldonu je ovo bilo normalno punih 25 godina, ali više nije
16. 06. 2024. u 10:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA ZAPOČINjE ODBRANU TITULE: Novajliju očekuje "paklena" atmosfera na Marakani
NAKON višemesečnog čekanja konačno počinje Superliga Srbije, a prvi meč odigraće akutelni šampion Crvena zvezda i novajlija Mačva koji se sastaju na "Stadionu Rajko Mitić" od 20 časova.
17. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)