NESTVARNO! Novak Đoković ovo samo jednom nije uspeo da uradi na Rolan Garosu
NOVAK Đoković se posle velikog preokreta domogao četvrtfinala Rolan Garosa. Srpski as je redovan u ovoj fazi drugog grend slema u sezoni.
FOTO: Tanjug/AP
Najbolji teniser sveta je pobedio Franciska Serundola. Ipak, na tom meču se desila povreda kolena, pa ostaje da se vidi da li će biti spreman da nastupi u narednoj rundi.
Kada je u pitanju Nole i četvrtfinale Rolan Garosa jedan podatak zvuči neverovatno. To samo pokazuje koliko visoke granice u "belom sportu" je postavio osvajač 98 titula.
Naime, od premijernog nastupa u Bulonjskoj šumi 2006. pa do 2024. godine, Đoković samo jednom nije bio među osam najboljih u Parizu. To se desilo 2009. kada ga je u trećem kolu pobedio Nemac Filip Kolšrajber.
Podsetimo, Đoković će u četvrtfinalu Rolan Garosa igrati protiv Norvežanina Kaspera Ruda koga je prošle godine savladao u finalu.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
LOŠE VESTI SA ROLAN GAROSA! Novak Đoković otkazao trening i otišao u bolnicu
04. 06. 2024. u 10:18
DžON MEKINRO U ŠOKU ZBOG NOVAKA ĐOKOVIĆA! "Ljudi, 50 godina sam u tenisu..."
03. 06. 2024. u 21:13
SPALETI POČINjE NOVU ERU: Juventus na čelu sa Vlahovićem napada najveći hit Serije A
NAKON još jedne bure u najtrofejnijem italijanskom klubu, Juventus je konačno prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobedu posle dva meseca, pa će večeras na stadionu “Đovani Cini” pokušati da veže dva trijumfa, protiv iznenađujuće solidnog Kremonezea (20.45).
01. 11. 2025. u 07:20
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)