"ROLAN GAROS, NE ZNAM..." Rafael Nadal utučen nakon poraza, a izjavom zabrinuo navijače
IZGUBIO je Rafael Madrid u svom poslednjem meču na ATP mastersu u Španiji, a navijačima nakon toga nije bilo lako. Po izjavama zaključuje se ni "biku sa Majorke".

Foto: Profimedia
Slavio je u četvrtfinalu madridskog mastersa Jirži Lehečka 2:0 u setovima 7:5, 6:4, a navijači se pitaju - šta sada?
Zabrinuti su svi ljubitelji tenisa hoće li nekada najbolji igrač planete igrati na Rolan Garosu, ali...
Pre toga stigla je potvrda da će nakon Madrida igrati u Rimu, na mastersu koji kreće 9. maja.
- Igraću u Rimu, uz nadu da ću biti bolji nego ovde. Posle tog turnira ću odlučiti o Rolan Garosu. Još nisam siguran da ću se takmičiti u Parizu - rekao je Nadal posle meča.
daleko je Rafael Nadal od forme koja ga je krasila kroz karijeru. Napravio je korak dalje nego u Barseloni, ali do same završnice ni sada nije stigao.
- Odlazim iz Madrida sa mnogo boljim osećanjem nego kada sam dolazio. Teško je i zamisliti da se može napraviti neki uspeh sa formom u kojoj sam sada, ali u sportu se stvari menjaju vrlo brzo. Igraču u Rimu, to je poseban turnir za mene. Osvojio sam ga deset puta. Želim da odigram dobro. Verujem da mogu da napravim nešto.
Inače, Lehečka će u četvrtfinalu igrati protiv Rusa Danila Medvedeva, koji je prethodno savladao Kazahstanca Aleksandra Bublika 7:6 (7:3), 6:4.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo

TEŽAK UDARAC ZA "ORLOVE": Svetislav Pešić ostao bez važnog igrača pred Olimpijske igre
01. 05. 2024. u 08:00

NOVAK ĐOKOVIĆ DONEO NEOČEKIVANU ODLUKU! Nole se oglasio, ovo niko nije očekivao
01. 05. 2024. u 00:30

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!
FUDBALSKI spektakl kakav priliči finalu, a ne grupnoj fazi Lige šampiona, očekuje nas večeras na "Monžuiku" gde će Barselona od 21.00 ugostiti aktuelnog prvaka Evrope, ekipu Pariz Sen Žermena.
01. 10. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)