SUSRET VELIKIH RIVALA: Đoković sreo ljutog protivnika na crvenom tepihu (VIDEO)
Novak Đoković, najbolji svetski teniser, dodatno je obogatio svoju impresivnu karijeru osvojivši još jedno prestižno priznanje.

Foto: Profimedia
U Madridu, na svečanoj ceremoniji dodele nagrada Laureus, Đoković je proglašen za najvećeg sportistu za prethodnu godinu.
Ceremonija je okupila mnoge zvanice iz sveta sporta, a među njima se našao i mladi španski teniser Karlos Alkaraz. Iako su obojica bili tamo zbog različitih razloga, Đoković kao dobitnik nagrade, a Alkaraz kao učesnik ATP mastersa, susret ova dva talentovana igrača bio je posebno zanimljiv.
Kada su se sreli na crvenom tepihu, Alkaraz je razvukao širok osmeh, a Đoković ga je iznenadio počevši da razgovara na španskom jeziku.
Srdačno su se zagrlili, odmerili jedan drugom odela, te malo i proćaskali, a Đoković je pristao i da takođe priča za medije kada je na mikrofonu video grb Real Madrida.
BONUS VIDEO ĐOKOVIĆ: Niki je ujedinio dve nacije! Pilić: Želim da te Srbi vole kao Argentinci Maradonu!
Preporučujemo

NOVAK ĐOKOVIĆ NAJBOLjI SPORTISTA SVETA! Niko nikad kao Nole! Srbin je iznad svih
22. 04. 2024. u 21:17

VLAHOVIĆ UŽIVA TUDOROVO POVERENjE: "Stara dama" osokoljena pobedom u "derbiju Italije" dočekuje starog dužnika
JUVENTUS dočekuje Borusiju Dortmund u prvom kolu Lige šampiona, u reprizi finala iz 1997. godine.
16. 09. 2025. u 07:30

HRVATSKA PROŠLE NEDELjE ZGROZILA RUSIJU, A SAD... Hrvati gledaju i ne veruju - kakav "odgovor" Rusa!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, doživela mnoge "niske udarce", ali onaj koji joj Hrvatska ovih dana nanosi - niko u Ruskoj Federaciji nije očekivao. Ipak, stigao je i adekvatan odgovor...
16. 09. 2025. u 14:00

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)