KRAJ ZA ĐEREA: Hačanov bolji od srpskog tenisera
Srpski teniser Laslo Đere poražen je u drugom kolu mastersa u Majamiju od Rusa Karena Hačanova rezultatom 2:0(6:2, 6:4)
Foto AP
Rus je od starta bolje ušao u meč, dok se Đere držao samo u prva tri gema. Nakon toga Hačanov je dodao gas i bez mnogo muke osvojio prvi set. U drugom je borba bila nešto neizvesnija, pa se igralo gem za gem, ali je i tu ruski teniser iskoristio brejk loptu pri rezultatu 5:4 i na kraju posle sat i 27 minuta igre obezbedio prolaz u treće kolo.
Protivnik u sledećoj rundi će mu biti Argentinac Fransisko Serundola.
Laslo Đere je trenutno na 35. poziciji ATP liste.
BONUS VIDEO: ZAGREVANjE: Kecmanović i Đoković pred meč Dejvis Kupa, Srbija - Italija
Preporučujemo
EMOTIVAN OPROŠTAJ "CRVENO-BELIH": Evo šta su poručili Bjelici iz Crvene zvezde
24. 03. 2024. u 08:50
VRAG JE ODNEO ŠALU: Zvezda izgubila prednost u odnosu na Partizan, ponovo imamo borbu za titulu!
NAKON kiksa protiv Radničkog iz Niša (0:0) fudbaleri Crvene zvezde žele što pre da se vrate na pobedničku stazu, a priliku za to imaju večeras u Novom Sadu gde će ih na "Karađorđu" ugostiti Vojvodina. Meč počinje od 18 časova, a pravdu će deliti Pavle Ilić.
30. 10. 2025. u 11:33 >> 11:33
AMERI U ŠOKU: Ne mogu da veruju da Nikola Jokić ovo radi
Najnovije vesti iz NBA lige tiču se najboljeg košarkaša sveta - a Nikola Jokić je više nego dovoljan razlog da o njemu bruje vodeći američki mediji.
30. 10. 2025. u 12:58
Udala se za 25 leta starijeg čobanina, doživela šok kad je umro
Marsel Amfu je čitav svoj život živeo jednostavno. Njegova kuća nije imala ni struje ni vode. To mu je omogućilo da uštedi ogromne sume novca.
28. 10. 2025. u 21:37
Komentari (0)