NEVEROVATNA IZJAVA ALKARAZA: Evo za koga Španac smatra da je najbolji na svetu
Karlos Alkaraz je sinoć savladao Aleksandra Zvereva u četvrtfinalu mastersa u Indijan Velsu, a nakon toga je govorio za medije o brojnim temama, kao i o tome ko je po njegovom mišljenju najbolji na svetu.
FOTO: Tanjug/AP
Španski teniser komentarisao je svog narednog protivnika Janika Sinera.
- Siner je trenutno najbolji teniser na svetu, biće to veliki izazov. Iskreno, ni sam ne znam kako da priđem ovoj partiji. Janik zaista igra fenomenalno, bez poraza je u 2024. Mnogo uživam kada gledam kako igra. Biće to veliki izazov za mene. Dve poslednje partije sam izgubio od njega, tako da moram malo da se prilagodim. U svakom slučaju to će biti moja najteža partija do sada u sezoni - rekao je Alkaraz.
Prokomentarisao je i situaciju koja se desila sa pčelama.
- Sigurno najčudniji meč koji sam odigrao. Dobio sam treći gem i hteo da serviram kada sam video pčele. Prvo sam pomislio da ih je samo nekoliko, a onda sam pogledao ka nebu i video stotine, neke od njih na mojoj kosi. Jedna me je ujela. Bilo je ludo, počeo sam da trčim u svim pravcima kako bih se spasao. Bilo je još pčela po uglovima i ometale su nas. Pokušali smo da se zagrejemo, ali video sam ih i nisam mogao da se koncentrišem. Više sam pazio da budem daleko od njih nego kako udaram - izjavio je "momak iz Mursije".
Polufinale je na programu sutra uveče.
BONUS VIDEO: ZAGREVANjE: Kecmanović i Đoković pred meč Dejvis Kupa, Srbija - Italija
Preporučujemo
NESPOSOBNI SMO! Oglasio se Željko Obradović posle debakla u Barseloni
15. 03. 2024. u 08:07
NIKAKO NIJE DOBRO! Zvezda otkrila koliko je teška povreda Jaga dos Santosa
15. 03. 2024. u 08:32
SPALETI POČINjE NOVU ERU: Juventus na čelu sa Vlahovićem napada najveći hit Serije A
NAKON još jedne bure u najtrofejnijem italijanskom klubu, Juventus je konačno prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobedu posle dva meseca, pa će večeras na stadionu “Đovani Cini” pokušati da veže dva trijumfa, protiv iznenađujuće solidnog Kremonezea (20.45).
01. 11. 2025. u 07:20
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
KALINIĆ IZ ZATVORA "Ludost je bila ubiti Đinđića - imam dogovor i NEĆU da ga kršim, osim ako neko drugi progovori"
"TO SAMO idiot može da uradi i to premijera države. Van pameti!"
01. 11. 2025. u 22:07
Komentari (0)