AMERIMA PALI PLANOVI U VODU! Zbog ovoga je meč Đoković - Fric trebalo da se igra kasno u noć, ali na jedno nisu računali
NAKON 15 godina po prvi put Novak Đoković igra u završnici Australijan opena u dnevnom terminu, ideja Amerikanaca koji su želeli da se poigraju sa rasporedom obila im se o glavu.
FOTO: AP
Čim se saznalo da će Novak Đoković u četvrtfinalu igrati protiv Tejlora Frica ideja se rodila da se taj meč igra po udarnom terminu u Sjedinjenim Američkim Državama.
Zato je i planiran u terminu od 4.30 po srednjoevropskom vremenu, odnosno, 22 časa po vremenu na istočnoj obali SAD, ili 20 na zapadu.
Bila je to idealna prilika da u udarnom terminu gledaocima plasiraju Frica, najboljeg američkog tenisera, protiv najboljeg svih vremena. Ipak, planovi su im se obili o glavu zbog neočekivanog zaokreta od tri sata i sedam minuta.
Toliko je trebalo Koko Gof da slomi otpor Marte Kostjuk sa 7:6 (6), 6:7 (3), 6:2.
To je učinilo da plan propadne, a zbog TV prava su svi bili spremni da Novak i Tejlor igraju po najvećoj vrućini. Dobra vest je što će u toku meča sada biti samo svežije.
BONUS VIDEO: MEKINRO ZA NOVOSTI: Smešno je što Novaku nije bilo dozvoljeno da igra u Americi
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ U POLUFINALU AUSTRALIJAN OPENA: Nestvaran meč, Novak i Tejlor Fric odigrali duel o kome će se pričati
23. 01. 2024. u 10:29 >> 11:10
NOVI TRIPL DABL? Sakramento je idealan protivnik za Nikolu Jokića
SRBIN je neverovatno otvorio sezonu, a novo dominanto izdanje najboljeg košarkaša sveta očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Sakramenta koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
03. 11. 2025. u 14:15
SRPSKO-RUSKI "HAOS": Ako Dejan Stanković dobije otkaz, Zvezda ne može da dovede zamenu za Milojevića?!
Crvena zvezda ne samo da nije uspela da prekine crnu seriju, već je posle utakmice Superlige Srbije sa Radnikom na Marakani počelo ponovo da se priča o tome "ko će da nasledi" još uvek aktuelnog trenera srpskog prvaka, Vladana Milojevića. A o tome priča i Rusija.
03. 11. 2025. u 15:50
"ONA JE ZLA!" Ova poznata srpkinja je zaova Snežane Đurišić (FOTO)
"MALO je zla, ali je naša..."
02. 11. 2025. u 16:10
Komentari (1)