SVI SU SE NA TRENUTAK ZALEDILI! Novak Đoković je uplašio navijače kada je podigao "misteriozni papir" sa terena Rod Lejver arene
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković u meču drugog kola Australijan opena protiv Alekseja Popirina šokirao je prisutne svojim potezom.

FOTO: Tanjug/AP
Naime, na meču protiv momka koji nastupa pod zastavom Australije, a sin je ruskih imigranata, u kadru se odjednom našao papir koji je stajao nasred terena između poena na početku trećeg seta.
Gledaoci kraj malih ekrana nisu mogli da vide da li je Novaku ispao papir, ili je doleteo sa tribina, ali se ispostavilo da je prvi slučaj u pitanju.
Ispostavilo se da je u pitanju papirna maramica jer je Novak prehlađen i na pauzi između gemova je iz džepa izvadio maramicu i brisao nos.
Srpski teniser već skoro deset dana muči muku sa prehladom, što je bilo primetno i na treninzima.
Preporučujemo

DOBAR, BOLjI, ĐOKOVIĆ! Novakova jubilarna pobeda, jači od bezobrazne publike i sjajnog Popirina
17. 01. 2024. u 13:36 >> 13:58

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)