TENISKI SVET U ČUDU: Novak Đoković usred Australijan opena najavio nešto neverovatno
Novak Đoković je u 37. godini života, i dalje je prvi na svetu, ali javnost već polako razmišlja i o narednom poglavlju za Novaka, posle karijere.

FOTO: Tanjug/AP
Jedna od stvari koja se u tom kontekstu spominje jeste autobiografija, ali najbolji teniser sveta spušta loptu i najavljuje – novi, drugačiji projekat.
- Biće, biće, doći će autobiografija. Ipak, pre autobiografije će da dođe druga knjiga koju sam već samostalno počeo da pišem, ali ću verovatno potražiti pomoć oko svega toga. To bi trebalo da bude nastavak knjige ‘Serviraj za pobedu’, reč će biti o ishrani, oporavku, treningu, dakle više tehničke prirode - rekao je Novak i oduševio ljubitelje tenisa.
Đoković kaže da ne želi da žuri i da čeka da prestane da viđa neke ljude kojima je sada okružen.
- Autobiografija će doći jednog dana, najverovatnije kada završim karijeru. Biće natenane, ne želim sa time da žurim jer ima toliko toga da se kaže. Biće ispričano mnogo toga, kad više ne budem viđao ove ljude - ha-ha, šalim se naravno! - naveo je Đoković.
Novaka u sredu očekuje duel drugog kola Australijan opena, a rival će biti domaći teniser Aleksej Popirin (10.30).
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo

"SAVRŠENO!" Mats Vilander oduševljen što se Đoković namučio na startu Australijan opena
15. 01. 2024. u 20:11

NIK KIRJOS ZA "NOVOSTI": Od ovog časa mi Novak Đoković više nije omiljeni teniser
15. 01. 2024. u 22:14

PSŽ BRANI PREDNOST PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Arsenal očekuje "pakao" na "Parku prinčeva"
NAKON pobede od 1:0 na "Emirejtsu" pogotkom Usmana Dembelea, sve što je preostalo Parižanima je da sačuvaju prednost u "gradu svetlosti" i plasiraju se u svoje drugo finale Lige šampiona u istoriji kluba.
07. 05. 2025. u 07:30

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Lažna država Kosovo se žalila međunarodnom sudu "zbog Srbije", a tamo dobila šamarčinu!
Kosovo je Srbija, a ta istina kod Albanaca ume da izazove i histeriju. Čak i kada im evropska kuća fudbala jasno poruči "sami ste krivi što ste pobegli sa terena". Jer, zbog tog stava UEFA išlo se i na međunarodni sud, a tamo se albanski čelnici nisu proveli kako su se nadali.
07. 05. 2025. u 19:55

TAČNA PUTANjA: Kako je Vučić leteo u Moskvu "momkom iz Brazila" - zanimljiva oznaka aviona "YU-SRB"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Moskvu gde će 9. maja prisustvovati vojnoj paradi povodom Dana pobede.
07. 05. 2025. u 17:04
Komentari (0)