CRVENO, VOLIM TE LJUBIČASTO: Ko je Novaku složio boje?
Pojavljuje se Novak Đoković ovih dana u Parizu u odevnoj kombinaciji na koju nismo navikli. "Složio" je crvenu i ljubičastu boju.
Foto: Goran Čvorović
Novinari su ga, čak, u šali pitali da nije to, možda, njegov znak simpatije prema fudbalskom klubu Fiorentina.
- Nije – nasmejao se Novak u odgovoru.
Naravno, to nije njegov lični odnos prema bojama, već su to tako odlučili dizajneri brenda čiju opremu nosi.
- Moram da kažem da je ovo dosta "hrabro". Prvi put nosim ovakvu kombinaciju boja. Nekima se sviđa, neki ne vole ni da pogledaju. Dobijao sam razne reakcije za ovih nekoliko dana – priznao je Novak.
Preporučujemo
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (1)