"TO MI JE SLOMILO SRCE": Novak Đoković se setio svog Kobija Brajanta, pa otkrio kako je došao na ideju da "bude sa njim" na Ju-Es openu
Najbolji teniser sveta Novak Đoković posle pobede na Ju-Es openu i 24. grend slem titule odao je počast preminulom čuvenom košarkašu LA Lejkersa i prijatelju Kobiju Brajantu.
Foto AP
Đoković je po osvajanju titule obukao majicu sa brojem 24 i porukom:
"Mamba, zauvek."
Brajant je u Lejkersima nosio broj 24, a poginuo je u helikopterskoj nesreći.
O Kobiju i prijateljstvu sa njim kao i majici koju je obukao sa njegovim likom Đoković je govorio na kraju finala:
- Kobi Brajant je bio jako poznat po svom šampionskom mentalitetu, snaga i odlučnost, bio je vođa u svom timu, to ga je svrstalo među najbolje na svetu, kada su preminuli on i njegova ćerka, to mi je slomilo srce, dosta sam pričao sa njim, pogotovo s njim sam pričao o vizualizaciji, imamo moć da vodimo život kako ga vodimo, on je bio neverovatan čovek. Zato je takav trag ostavio među ljudima, bio je izuzetan čovek, zračio harizmom, mamba mentalitet, bio je ljubazan, radostan, veseo kao malo dete, Takav je i Tom Brejdi. Danas sam iskoristio priliku i eto smislio sam i majicu, dizajnirali smo sa čovekom iz Bruklina, hvala što smo završili, njegov duh je prisutan, i dalje živi i u mislima dvoje ljudi.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NOVAK JE NjEMU POSVETIO TITULU: Đoković obukao majicu sa brojem 24 i oduševio Ameriku (VIDEO)
11. 09. 2023. u 01:48 >> 01:48
"DA NISAM IZ SRBIJE...": Novak Đoković sasuo celom svetu brutalnu istinu u lice
11. 09. 2023. u 08:13
NAJVEĆI SPORTISTA SVIH VREMENA? Jedno je sigurno, teniser sigurno jeste
11. 09. 2023. u 08:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)