ĐOKOVIĆ ODMAH REAGOVAO: Olga Danilović prošla u glavni deo Rolan Garosa, a ovo je potom uradio Novak (FOTO)
SRPSKA teniserka Olga Danilović uspešno je okončala kvalifikacije na Rolan Garosu, a to je obradovalo i našeg najboljeg igrača svih vremena, po mnogima i svetskog, Novaka Đokovića.
Ilustracija
Nakon što je Danilovićeva izvrsnom igrom eliminisala i poslednju prepreku, Nole joj je uputio čestitku.
Putem Instagrama je objavio fotografiju naše reprezentativke i ukrasio je grafičkim prikazima bicepsa, podignutog palca, aplauza i podignutih ruku, čime se simbolično iskazuje čestitanje na društvenim mrežama.
Čestitka Novaka Đokovića Olgi Danilović po završetku kvalifikacija za Rolan Garos / Foto: Printskrin Instagram/djokernole
Rolan Garos počinje u nedelju, prvog dana od srpskih tenisera na teren će Laslo Đere protiv Andreja Rubljova, dok će Novak Đoković na teren u ponedeljak, a rival mu je izuzetno zanimljiv teniser, koji Noleta nikada neće zaboraviti zbog onoga što mu je uradio.
Danas su svoje suparnike u prvom kolu saznali i Olga Danilović, Hamad Međedović i Miomir Kecmanović.
Pratite Rolan Garos na sportskim stranicama portala "Novosti".
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (1)