"NIJE MI NAMERA DA ZAVRŠIM KARIJERU": Rafael Nadal o sezoni i nagradi koju je dobio
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal izjavio je da još nema nameru da se penzioniše, prenose tamošnji mediji.
Foto: EPA-EFE/J.J. GUILLEN
"Bik sa Majorke" je u Madridu primio priznanje za dosadašnju karijeru, a nagradu mu je uručio kralj Felipe IV.
- Nadam se da mi ovu nagradu nisu dali misleći da je moja karijera gotova. Daleko od toga, to mi nije namera - rekao je Nadal.
Trenutno treći igrač sveta je ove sezone imao dosta problema sa povredama, ali je uspeo da osvoji Australijan open i Rolan Garos. On je zbog povrede morao da preda polufinale Vimbldona Niku Kirjosu, dok je u osmini finala Ju-Es opena eliminisan od Frensisa Tijafoa.
- Bila je ovo drugačija i komplikovana godina. Osim povreda, bilo je tu i nekih ličnih vesti - zaključio je Nadal.
Španski teniser će za vikend u Londonu igrati za "Tim Evrope" na Lejver kupu. Ovaj egzibicioni turnir će biti poslednji u karijeri slavnog Rodžera Federera.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
UEFA PRELOMILA: Evo šta Srbija mora da uradi da bi prvi put od 2000. godine igrala na Evropskom prvenstvu u fudbalu
20. 09. 2022. u 21:24 >> 17:55
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
RUSIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE! Rusi ne mogu da veruju šta je fudbalska reprezentacija Srbije doživela od FIFA i UEFA!
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo su za naš nacionalni tim završene neuspešno: Srbija nije uspela da izbori odlazak na Mundijal koji je na programu 2026. godine, a "druga staza", putem Lige nacija, ostala je zatvorena za "orlove" jer će njome na šampionat planete otići čak i slabije selekcije od njih - zahvaljujući neverovatnim pravilima FIFA i UEFA. I, Rusija je prilično začuđena time.
18. 11. 2025. u 19:00
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)