NEVIĐENE SCENE: Novak Đoković skinuo šorts na svadbi brata, a svatovi poskakali u Jadransko more (VIDEO)
SRPSKI teniser Novak Đoković, zbog venčanja rođenog brata Đorđa, neće biti deo pohoda "orlova" na Dejvis kup. Nakon što su se najmlađi od braće Đoković i Saška Veselinov venčali u Crkvi Svetog Marka u Beogradu, odleteli su zajedno sa svatovima za Tivat, gde se nastavilo slavlje i gde je priređena gala svadba.
FOTO: Prntskin
Velika žurka dobila je svoj nastavak na obali mora, a u jednom momentu Novak i ostali momci rešili su da naprave pravi šou, pa su uskočili u Jadransko more, poskidali šortseve i počeli da mašu njima Đoletu i ostalima na plaži.
Povod za ove urnebesne scene bila je kultna pesma grupe TAP011, koja je očigledno postala pravi hit na svadbi. Kada su čuli dobro poznate taktove pesme "Zbog tebe", gosti su potrčali u more i za vreme trajanja stiha "da li bi prala naše gaće mače", mlatili donjim vešom, što je izazvalo opšti smeh na veselju u Crnoj Gori.
Nije iznenađenje što se i Novak Đoković uključio u ovu "akciju" na svadbi pošto je bez ikakvog pogovora i sam skinuo gaće i pevao hit devedesetih.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
LUKA JOVIĆ PODIGAO PRAŠINU U HRVATSKOJ: Srbin govorio o Kataru, pa "pecnuo" komšije
14. 09. 2022. u 17:04
ZA SVE GA JE MAJKA RODILA: Novak Đoković predstavio novi sport (VIDEO)
14. 09. 2022. u 16:58
UEFA IZNENADILA MNOGE: Ovo je odluka o fudbalskom meču Rusija - Bosna i Hercegovina
14. 09. 2022. u 19:27
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)