POČINJE JU-ES OPEN BEZ ĐOKOVIĆA: Dva srpska predstavnika igraju prvog dana
U PONEDELjAK počinje poslednji grend slem u sezoni Ju-Es open, a Srbiju će predstavljati četiri tenisera i jedna teniserka u singl konkurenciji. Prvog dana će na terenu biti samo dvoje naših predstavnika.
Foto: EPA-EFE/BRIAN HIRSCHFELD
Drugi meč na terenu sedam igraće Filip Krajinović. Njegov rival je 18. nosilac iz Australije Aleks de Minor. Program počinje u 17 sati po srednjeevropskom vremenu, pa oni neće pre 19 časova početi duel. Pre njih igraju Džon Milman i Emilio Nava.
Prvog dana turnira meč će igrati i Aleksandra Krunić. Ona za rivalku ima kvalifikantkinju iz Rusije Elinu Avanesijan. Njihov orkšaj je četvrti na terenu 14 i neće početi pre 22.30.
Publika u Njujorku, ali i svi kraj malih ekrana će na startu Ju-Es opena imat priliku da vide aktuelnog šampiona Danila Medvedeva, Kaspera Ruda, Matea Beretinija, Dominika Tima, Ednija Marija, Stefanosa Cicipasa, Serenu Vilijams, Simonu Halep...
Ipak, nema dileme da će možda i najveću pažnju izazvati australijski dvoboj Nik Kirjos - Tanasi Kokinakis (ne pre 2.30 iza ponoći). Ovo je duel dva najbolja drugara koji su inače u dublu slavili na Australijan openu.
Podsetimo, na turniru neće učestvovati Novak Đoković koji je prošle godine izgubio u finalu od Medvedeva, pa će čast Srbije osim pomenutih Krajinovića i Krunićeve braniti Miomir Kecmanović, Laslo Đere i Dušan Lajović u singl konkurenciji, odnosno Nikola Ćaćić u dublu koji igra u paru sa Indijcem Ramkumarom Ramanatanom.
BONUS VIDEO: Novak Đoković u društvu Željka Obradovića na meču košarkaša Srbije i Grčke
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
LUKA MODRIĆ NE MOŽE DA VERUJE ŠTA SE DESILO U CRNOJ GORI: Navijači zapanjili reprezentativca Hrvatske
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u ponedeljak su završene u evropskim grupama A, G i L, gde su otklonjene i poslednje dileme na temu "ko to s prvog mesta ide direktno na Mundijal, a ko sa druge pozicije u baraž?". Crna Gora i Hrvatska su odigrali takmičarski nebitan meč, ali izazvao je on mnogo, mnogo bure u javnosti. Sa pravom.
18. 11. 2025. u 11:45
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (1)