VILANDER BRANI NOVAKA: "Goat trka izgubila smisao jer je Đoković sprečen da igra"
ANALITIČAR Evrosporta i nekadašnji teniser Mats Vilander izjavio je da je trka za najboljeg tenisera svih vremena obesmišljena jer najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću nije dozvoljeno da igra.
FOTO: Tanjug/AP
Đoković je početkom godine deportovan iz Australije i nije nastupio na Australijan openu, a neće ga biti ni u Njujorku na predstojećem Ju-Es openu zbog toga što mu vlada SAD ne dozvoljava da uđe u zemlju jer nije vakcinisan.
- Cela ova saga oko Rafe, Novaka i Rodžera u trci za najboljeg svih vremena (GOAT), posle svega što se dešava Đokoviću, postaje irelevantna jer njemu ne dozvoljavaju da igra - izjavio je Vilander na Evrosportu.
Šveđanin, koji je u karijeri osvojio sedam grend slem trofeja, smatra da će se ubuduće pričati o eri tri dominantna tenisera koja su igrala u isto vreme, a to su Rodžer Federer, Rafael Nadal i Novak Đoković.
- Ubuduće ćemo da pričamo o najvećoj eri sa trojicom najvećih igrača svih vremena, koji su igrali u isto vreme. Mislim da ćemo ih po tome pamtiti - rekao je Vilander.
Španac Rafael Nadal osvojio je 22 grend slem titule, Novak Đoković ima jednu manje (21), a Rodžer Federer, čija je karijera praktično gotova, 20 najvažnijih teniskih trofeja.
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
SKANDAL ZBOG SRBIJE?! Evo šta se u Bosni desilo mnogim navijačima Rumunije!
Najnovije vesti iz fudbala su prilično skandalozne. Srbija se tu našla, ni kriva ni dužna, u centru pažnje, a incident koji se desio - poprima međunarodne razmere.
16. 11. 2025. u 12:18
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (1)