ROLAN GAROS BEZ FINALISTKINJE IZ 2019: Čehinja zbog operacije otkazala učešće u Parizu
ČEŠKA teniserka Marketa Vondroušova, trenutno 35. na VTA listi, propustiće predstojeći Rolan Garos, na kome je 2019. godine poražena u finalu od Ešli Barti.
Foto: AP
Vondrušova je morala da se podvrgne operativnom zahvatu na zglobu leve šake.
- Poslednjih nekoliko sedmica nisu bile lake. Osećala sam stalne bolove u zglobu i nakon nekoliko poseta lekarima odlučila sam se za manji operativni zahvat kako bih mogla da igram bez bolova. Biću pozitivna tokom oporavka i ne mogu da dočekam povratak na teren - poručila je putem Instagrama 22-godišnja levoruka Čehinja, uz fotografiju na kojoj joj je cela leva ruka u zavoju.
Uz finale Rolan Garosa 2019, najveći uspeh u karijeri Vondroušova je postigla na OI u Tokiju, gde je osvojila srebrnu medalju, izgubivši finale od Belinde Benčič.
U ovoj godini je najbolji rezultat ostvarila na turniru u Dubaiju, gde je iz kvalifikacija stigla do polufinala, u kome je morala da preda meč Veroniki Kudermecovoj.
BONUS VIDEO - Novak i Jelena u ludom noćnm provodu
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ SVE BOLjI I BOLjI, ALI NADAL JE FAVORIT: Slavni trener najviše šansi na Rolan Garosu daje Rafi
16. 05. 2022. u 12:18 >> 12:22
ISTORIJSKI TRENUTAK: "Žuta horda" debituje u nokaut fazu Lige šampiona, rival je prošlogodišnji finalista
Putujući daleko iznad Arktičkog kruga, Inter večeras gostuje Bode glimtu u prvom meču plej-ofa za osminu finala Lige šampiona. Norvežani su debitanti u nokaut fazi, ali su već pokazali da umeju da šokiraju velikane tokom grupne faze, tako da nas očekuje veoma zanimljiva utakmica na "Aspmira stadionu" (21.00).
18. 02. 2026. u 07:10
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)