NOVAK ĐOKOVIĆ IZNENADIO MNOGE: Medvedev zaslužuje da bude broj jedan!
NOVAK Đoković će igrati na turniru u Dubaiju koji počinje u ponedeljak. Biće to prvi put da gledamo srpskog asa na teniskim terenima ove godine.

ATP Dubai
Najbolji igrač planete će sutra od 17.30 izaći na teren, a rival u prvom kolu mu je Italijan Lorenco Muzeti.
- Moram da poštujem pravila. Koji god turnir da mogu da igram, pokušaću da dođem do te zemlje i da igram. Sada zaista ne mogu da biram. Gde god da imam priliku da igram, koristiću je, jer ovo je ono što volim da radim. Znao sam da dolazim u Dubai, tako da sam imao cilj, nešto za šta da radim. Sada kad sam ovde, mogu da kažem da sam dobro pripremljen, koliko je moguće, i uzbuđen sam što sam opet na turu. To je sve što osećam u ovom trenutku - rekao je Đoković.
Petostruki osvajač ovog turnira istakao je da se raduje povratku na teren posle svega što mu se desilo u Australiji.
- Bilo mi je potrebno malo vremena da se osvrnem na sve to, i mentalno da se odmorim. Kada sam se osvežio, radovao sam se tome da opet igram tenis i takmičim se.

Novak Đoković/Foto: EPA-EFE/ALI HAIDER
Uporedo kad i Dubai igra se i turnir u Akapulku, takođe iz serije 500. U Meksiku će igrati Danil Medvedev i ukoliko tamo slavi od 28. februara će preteći Đokovića na prvom mestu ATP liste.
- Medvedev zaslužuje da bude broj jedan i to će se desiti pre ili kasnije. Ako se dogodi ove nedelje, biću prvi koji će mu čestitati - zaključio je Novak.
Podsetimo, turnir u Dubaiju se igra od 21. do 26. februara.
BONUS VIDEO: Đoković u Dubaiju na štandu Srbije
Preporučujemo

TENISKO ČUDO: Ima samo 14 godina, a pobedila je petostruku grend slem šampionku
20. 02. 2022. u 16:02

ZVEZDA OPET OSVOJILA KUP KORAĆA! Velika crveno-bela lekcija Partizanu u finalu
20. 02. 2022. u 22:57 >> 22:58

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (1)