NAJBOLJI SA NAJBOLJIMA: Novak Đoković trenirao sa prvim dublom sveta (FOTO/VIDEO)
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković iz dobro poznatih razloga nije odigrao nijedan zvaničan meč u 2022. godini, a prvi turnir na kome će nastupiti je u Dubaiju gde brani 500 poena osvojenih 2020. godine.
FOTO: TSS/Neda Miletić
Pripreme za ovaj turnir Nole je počeo na terenima svog teniskog centra u Beogradu, a društvo su mu pravili najbolji dubl igrači sveta Nikola Mektić i Mate Pavić.
Oni su inače veliki prijatelji, često treniraju zajedno uoči velikih turnira, što je bio slučaj i ovog puta.
Trening je takođe odradio i Vasek Pospišil, a sve je ovekovečeno slikama koje je TC "Novak" objavio na društvenim mrežama.
Turnir u Dubaiju počinje 21. februara.
Preporučujemo
IZBACIO NOVAKA, PA GA STIGLA KAZNA: Uništio je Đokovićev san i sada je na stubu srama
03. 02. 2022. u 14:16
PARTIZAN TO NIJE ZAOBORAVIO GRADSKOM RIVALU: Crno-beli žele da osvete Brđanima za ono što se desilo u prvom delu sezone
DERBI 29. kola Superlige stadiona biće odigran na "Stadionu Partizana" gde će crno-beli od 19 časova ugostiti gradskog rivala, ekipu Čukaričkog.
05. 04. 2026. u 07:00
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)