SVI ĆE OVO PRATITI: Zakazan žreb za Australijan open
NOVAK Đoković još iščekuje odluku australijskih vlasti o eventualnoj deportaciji, ali iščekuje i žreb za Australijan open, čiji je termin sada potvrđen.

Tanjug/AP
Da li će najbolji teniser sveta ostati u Australiji, zavisi od odluke ministra za imigraciju, koji ima diskreciono pravo da Noletu oduzme vizu i pored toga što je Đoković na sudu dobio postupak protiv australijskog ministarstva unutrašnjih poslova koje mu je vizu na aerodromu ukinulo.
Đoković se uveliko sprema za odbranu tri uzastopne titule na AusOpenu, a u sredu će saznati i kakav takmičarski put ga čeka u Melburnu (ako u njemu ostane, što se svi navijači aktuelnog šampiona i nadaju da će biti slučaj).
Žreb za Australijan open će, naime, biti održan u 15 časova po lokalnom vremenu, a kako je vremenska razlika između Melburna i Beograda deset sati, to znači da će žreb biti obavljen u sredu u 5 ujutru po našem, srednjoevropskom vremenu.
Ostanite i dalje uz portal "Novosti" i prvi saznajte najnovije vesti o tome šta se dešava na teme vezane za Australijan open, a, naravno, i one u kojima je glavni junak Novak Đoković.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo

ČUDO NEVIĐENO, KAKAV HIT! Bugari snimili pesmu podrške Novaku Đokoviću (VIDEO)
11. 01. 2022. u 16:03

NE BAŠ LEPA VEST SA AUSTRALIJAN OPENA: Srbija je očekivala drugačiji ishod
12. 01. 2022. u 08:51

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je ponovo probuđena evropska sila
POSLE remija u spektakularnoj prvoj utakmici polufinala, Inter i Barselona ukrštaju koplja i u revanšu, ovoga puta na "Đuzepe Meaci", gde će nešto pasti konačna odluka o finalisti Lige šampiona.
06. 05. 2025. u 07:45

RUSIJA U ŠOKU! Zvezda Rusije uzela srpsko državljanstvo umesto ruskog
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega brojni ruski vrhunski sportisti ne mogu da učestvuju na međunarodnim nadmetanjima. Usled toga je jedna zvezda Rusije rešila da promeni sportsko državljanstvo - i uzme srpsko..
06. 05. 2025. u 12:28

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)