NOVI ULTIMATUM ĐOKOVIĆU: Novak mora da se vakciniše, nema prava na popust!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

27. 11. 2021. u 12:10 >> 12:19

UBEĐEN je Kreg Tili da će 95. posto igrača biti vakcinisano do januara 2022. godine. Očekuje da će svi učesnici Australijan Opena biti vakcinisani, a još jednom se dotakao statusa Novaka Đokovića.

НОВИ УЛТИМАТУМ ЂОКОВИЋУ: Новак мора да се вакцинише, нема права на попуст!

FOTO: AP/Tanjug

Novak bi u Melburnu trebalo da brani titulu na turniru koji je devet puta osvajao, a hoće li imati priliku upitno je. Za Đokovića neće biti popusta u Australiji, iako je najtrofejniji teniser u istoriji ovog Grend slema.

Kreg tili kao pokvarena ploča ponavlja u nedeljama iza nas - samo vakcinisani će učestvovati na Australijan openu.

- Od početka smo rekli da pratimo upute glavnih medicinskih radnika i institucija, kao i vlade naše države po pitanju vakcinacije i turnira. Pre nekoliko nedelja je samo 50% tenisera bilo vakcinisano, danas je 85% i to je naša zasluga. Mislimo da kad dođe januar da će biti barem 95% tenisera vakcinisano, možda i 100% jer ko se ne vakciniše, ne može da igra - rekao je Tili.

Podsetimo, Tili se nedavno dotakao i Novaka Đokovića i njegovog vakcinalnog statusa.

- Novak ni sa kim nije podelio svoj status. On veruje da je to privatno pitanje i da ljudi moraju da imaju pravo izbora - rekao je Tili aludirajući na to da li se Đoković vakcinisao ili ne.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
US**** SMO SE! Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.

19. 06. 2025. u 20:01

Komentari (6)

Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!