"ĐOKOVIĆ JE EMOTIVNO UZDRMAN": Nije se desilo ono što je on želeo...
NOVAK Đoković bi konačno trebalo da se vrati tenisu u Parizu. Iako se spekulisao da je Srbin završio sezonu posle neuspeha u Njujorku, on se pojavio u Francuskoj.
FOTO: AP/Tanjug
Pokušaće Novak u velikom stilu da završi sezonu, u kojoj je imao sve, pa ostao bez dosta toga. Sezonu u kojoj su ga mediji mrzili, pa obožavali i opet na kraju osuđivali.
Upravo o tome je pričao Boris Beker, čovek koji je i sam prošao kroz silnu "golgotu" kao i Novak.
Nemac, koji je od 2013. do 2016. bio i trener najboljeg tenisera sveta, smatra da napadi kojima je Đoković izložen u medijima u poslednje vreme nisu nimalo primereni.
- Ja sam prvi koji razume šta znači stresna situacija sa medijima. Imam takav slučaj do današnjeg dana - rekao je Beker u Eurosportovom podkastu "Žuta loptica".
Novaka nije bilo na terenu još od finala Ju-Es opena, u kom je ispustio priliku da ostvari kalendarski grend slem.
Beker smatra da je to jako uticalo na Novakove emocije i da ga je na neko vreme udaljilo od terena, kako bi se pregrupisao.
- Novak shvata kakvu šansu je propustio u finalu Ju-Es opena. Da je pobedio, prestigao bi Federera i Nadala sa 21 grend slem titulom. Za njega je to bio veliki emotivni problem, to što se nije dogodilo ono što je želeo - dodao je Boris.
Đoković je najavio da će igrati uskoro na mastersu u Parizu, a gledaćemo ga i u Dejvis kupu.
- Nadam se da će uskoro igrati. Mislim da će sve biti mnogo jasnije kada se vrati poslu i počne da igra opet na turnirima. Čini se da je sada veoma emotivno uzdrman svim tim napadima - dodao je Nemac.
On ima i savet za broja jedan i podvlači da bi Đoković trebalo da ima na umu kako je publika u Njujorku reagovala posle tog poraza od Medvedeva.
- Ovacije koje je dobio u tom finalu bile su dobar znak za njega, trebalo bi svima da bude jasno da je na putu da ga mnogi zavole u finišu karijere. Poštovanje prema njegovoj igri uvek je bilo prisutno, ali sada su mnogi i emotivno stali uz njega - zaključio je Beker.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NOVAK POTPUNO ZATEČEN: Đoković stigao u Kan, a kada su ga tamo spazili... (VIDEO)
27. 10. 2021. u 15:59
"NISAM MISLILA DA ĆE OŽENITI JELENU!" Hrvatska odjekuje izjavom majke Novaka Đokovića
26. 10. 2021. u 18:55
FINALE LIGE EVROPE: Peta titula za Emerija ili istorijski prvenac Frajburga?
Veliko finale Lige Evrope igra se večeras na "Bešiktaš parku" gde će snage odmeriti Aston vila i Frajburg (21.00). Engleski tim ulazi u meč kao favorit, ali nema sumnje da će nemački autsajder učiniti sve što može da napravi najveći uspeh u istoriji kluba.
20. 05. 2026. u 06:30
ŠOK-ODLUKA FIFA! Srbija slavi, otvaraju joj se vrata da ide na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Fudbalska reprezentacija Srbije dobila je fenomenalne vesti.
21. 05. 2026. u 20:57
Šaban otkrio istinu o vezi sa Cecom - 2 sata potom je ubijen! Ona pričala zašto ga je ostavila
DEJAN Marjanović Šaban je pre 32 godine u jednom intervjuu otkrio istinu o njegovoj vezi sa pevačicom Svetlanom Cecom Ražnatović. Dva sata kasnije je ubijen.
20. 05. 2026. u 20:45
Komentari (3)