ISPUSTIO POBEDU: Đere "prepustio" trijumf Simonu
NAŠ teniser Laslo Đere završio je nastup na turniru u Moskvi, pošto je u prvom kolu izgubio od Francuza Žila Simona 7:6 (7-3), 5:7, 3:6.

Foto: EPA-EFE/CAROLINE BLUMBERG
Đere je odlično počeo, dobio prvi set, servirao za pobedu, ali je nakon skoro tri sata igre eliminisan.
Simon će se u sledećem kolu sastati sa boljim iz duela Mekenzi Mekdonald – Jošihito Nišioka.
Turnir u Moskvi igra se za nagradni fond od 697.125 dolara.
BONUS VIDEO
Preporučujemo

NjEGA ĐOKOVIĆ NIKADA NIJE POBEDIO: "Sa Novakom bih igrao žmurke na pustom ostrvu"
19. 10. 2021. u 12:33

DANAC JAVNO KRITIKOVAO ATP: Otežali posao mladim igračima da bi zaštitili Federera?
18. 10. 2021. u 17:47

MILAN ĐURICA: "Plasman u Ligu šampiona je siguran!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
08. 08. 2025. u 14:30

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)