ANA IVANOVIĆ KONAČNO PROGOVORILA O OVOJ TEMI! Bivša teniserka otkrila da li joj deca govore srpski jezik!
ANA Ivanović konačno otkrila da li joj sinovi PRIČAJU SRPSKI JEZIK! O deci nikada ne otkriva detalje, ali je na ovo pitanje morala da odgovori

FOTO: EPA
Ana Ivanović je majka dvojice dečaka, trogodišnjeg Luke i dvogodišnjeg Leona koji su daleko od očiju javnosti.
Mada su i bivša teniserka i Bastijan Švajnštajger čuveni u svetu, trude se da porodični život ostave iza domašaja fotoreportera i snimatelja.
Međutim, Ivanovićeva je sada rešila da otkrije pojedine porodične detalje koji ranije nisu bili poznati.
Nekadašnja teniserka je rekla kako njen stariji sin razume čak četiri jezika.
- Mlađi sin je mali da priča, ali stariji sin razume četiri jezika, čak i priča pomalo. Razume kad mu se obraćate na srpskom, engleskom, nemačkom i španskom - odgovorila je Ana u jednom intervjuu koji je putem Instagrama dala Barbari Šet, voditeljki Eurosporta, na pitanje da li ona i Basti decu uče istovremeno dva jezika - spski i nemački.
Ana Ivanović je još opisala kako je izgledao život dece tokom prošlogodišnje izolacije u pandemiji korona virusa.
- Vreme leti, pogotovo kad imaš decu. Bilo je izazovno u karantinu, ali imamo baštu ispred kuće, pa deca mogu da se igraju napolju, ali i u kući. Moji roditelji su došli na rođendan starijeg sina i onda su ostali sa nama, jer su bili "zaglavljeni" zbog virusa i bilo je sve veoma lepo. Kad dobijete decu nikad ne spavate normalno, ja dve godine nisam maltene ni spavala. Međutim, mlađi sin spava jako dobro tako da je za sada dobro.
(BLIC)
Preporučujemo

NIŠTA NIJE DOVOLjNO VISOKO: Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger na planini
29. 08. 2021. u 20:52


KAKVA DRAMA! Bacio tiket u đubre, pa shvatio da je dobitan! (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
26. 09. 2025. u 14:30

DONALD TRAMP ŠOKIRAO AMERIKANCE: Najavio nešto što niko nije očekivao!
Najnovije vesti iz Bele kuće, posle poslednjeg obraćanja Donalda Trampa, predsednika Sjedinjenih Američkih Država, iznenadile su javnost u toj zemlji.
26. 09. 2025. u 17:19

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (0)