"NOVAK, NA PUTU DO TENISKE BESMRTNOSTI": Organizatori Ju-Es opena oduševili Noletovom fotografijom (FOTO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

27. 08. 2021. u 15:34

JU-ES Open iz dana u dan objavljuje čitav niz fotografija i snimaka na kojima je u centru pažnje sasvim očekivano Novak Đoković. Jedan od njih privukao je posebnu pažnju.

НОВАК, НА ПУТУ ДО ТЕНИСКЕ БЕСМРТНОСТИ: Организатори Ју-Ес опена одушевили Нолетовом фотографијом (ФОТО)

Foto: AP

Fotografija na kojoj se nalazi Novak okrenut leđima, tačnije kako korača ka peharu izazvala je veliki broj reakcija.

Između njega i pehara se nalazi šest igrača (ime sedmog još uvek nije poznato jer ga čeka kvalifikant u prvom kolu). Nalaze se Jan-Lenard Štruf, David Godan, Aleks de Minor, Mateo Beretini, Aleksander Zverev i Danil Medvedev, a upravo tim redom bi Srbin mogao da dođe do nove, četvrte titule na US Openu.

Time bi Srbin stigao do ukupno 21. grend slem trofeja, a upravo zbog toga je poruka na nalogu ovog turnira još značajnija.

- Na putu to teniske besmrtnosti.Ovi ljudi stoje između Novaka Đokovića i ‘Kalendarskog slema', stajalo je u opisu fotografije.

Zanimljivo da je organizovano i glasanje i da u ovom trenutku više od 50 odsto ispitanika (više od 4.700 odgovora) smatra da će Aleksander Zverev u polufinalu biti najteži rival. Dok je drugi na listi Medvedev u potencijalnom finalu sa 31,1 odsto glasova.

(Nova.rs) 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub