PARAĆINSKE GIMNASTIČARKE NA «EVITA KUPU»: Pozlatile se juniorke u Svilajncu

Nakon uspešnog starta u ovogodišnjoj takmičarskoj sezoni, gimnastičarke iz Paraćina nastupile su i u Svilajncu na «Evita kupu» u konkurenciji dvadeset klubova iz Srbije i Vojvodine.

ПАРАЋИНСКЕ ГИМНАСТИЧАРКЕ НА «ЕВИТА КУПУ»: Позлатиле се јуниорке у Свилајнцу

Foto GK Paraćin

GK Paraćin imao je nastupe u grupnim i individualnim vežbama – takmičile su se pionirke, kadetkinje, mlađe juniorke i juniorke. Juniorke su se pozlatile, a osvojile su još srebrnu i bronzanu medalju, te jedno peto mesto u grupnim vežbama.

U individualnom progamu rezultat je takođe bio iznenađujuće dobar: dva zlata i jedna bronza. Zlatne medalje osvojile su Elena Miletić i Ivana Đorđević.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina